Geçtiğimiz yıl 20-22 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen BeautyEurasia 2019 olağanüstü bir başarıya imza attı

Türkiye’de ve Avrasya bölgesinde benzerleri arasında öncü konumda olan ve önde gelen kişisel bakım ve kozmetik markalarını bir araya getiren BeautyEurasia bu yıl da bu geleneği sürdürdü.  Fuarda 36 ülkeden 374 markanın ürünleri sergilendi.

3 gün süren fuar boyunca sektöre dair birçok önemli konu, panel ve oturumlarla derinlemesine tartışıldı. Güzellik trendleri, marka sürdürülebilirliği, franchising ve perakende zinciri fırsatlarının yanı sıra yasadışı kozmetik ürünleriyle savaş da ele alınan konular arasındaydı. Fuarın son günü gerçekleşen renkli saç şovları da ziyaretçilerden büyük ilgi topladı.

Bir B2B etkinliği olarak konumunu güçlendiren BeautyEurasia 2019, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Uluslararası Alım Heyeti Programının yanı sıra yeni bir VIP Alım Heyeti Programına da ev sahipliği yaparak üreticilere ve tedarikçilere etkili ağ kurma olanakları sundu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

en_USEnglish